2015 i bilder

IMG_3336IMG_3327IMG_3349IMG_3350IMG_3378IMG_3411IMG_3429IMG_3426IMG_3423IMG_3435Rolf starter på sin etappeElise mot målDet var veldig fin stemning i teltet under hele stafettenSiv er ein av dei som var med å sikra 8.plassen!Matias mot målEn forrykende sluttspurtSamling før start på andre etappeKjempekult med så mange jenter på o-trening. Håper å se dere igjen etter sommerferien.
FB_IMG_1429280403935default-image-fullOs Ok var representert med Geir Rognsvåg, Anita Lindvik-Sævareid og Tommy SævareidFriluftslivets_ar_elementer_2_orange_RGBTur-O Os OkSlik ser arena ut. Finn fram på ØyroimageMissing postBing-ONoreNeset Skuler Skule nattKarteksempelBalandsneset nov 2015-3.N_C100Oselva


Bli medlem!

Os Orienteringsklubb (OS OK) er idrettslaget for deg som liker å være i skog og mark. Vi ønsker oss mange medlemmer på alle nivå. Om du vil gå på tur, bidra i et sosialt miljø eller om du vil bli så god som du kan, vi har plass til deg. Vi har treninger for nybegynnere og viderekommende. Om du er ute etter å presse deg til det maksimale eller om du vil være med som en mosjonist så har vi tilpasset treningsøkter til ulike nivåer.

Dersom du kunne tenke deg å begynne med orientering kan du trykke på knappen over og sende oss informasjon om deg selv!