200-300 orienteringsløparar på Osøyro onsdag 26/8

24aug

Vi arrangerer orienteringsløp for Hordane Bedriftsidrettslag onsdag 26/8. Vi forventer 200-300 deltakere i dette sprintløpet som skal gå på sjøve Osøyro. Parkering er på Os ungdomsskule og starten er mellom 17:00 og 18:30.

Desse løpa har deltakarar i aldersgruppa 16-85 år.
Her fri start mellom kl.17.00 og 18:30, og ingen forhåndspåmelding. Det er berre å stilla opp på kyrkjeflaten, melda seg på og gå til start.
Har du ikkje elektronisk brikke (Emit) kan du leige det i sekretæriatet på Arenaen. Full innbydelse finn du ved å klikke på linken under.
Du kan og få kyndig hjelp og råd om du vil det.

Full innbydelse og meir info finn du her:
http://o-bergen.no/idrett/2015/2015-08-26/innbydelse.pdf


Bli medlem!

Os Orienteringsklubb (OS OK) er idrettslaget for deg som liker å være i skog og mark. Vi ønsker oss mange medlemmer på alle nivå. Om du vil gå på tur, bidra i et sosialt miljø eller om du vil bli så god som du kan, vi har plass til deg. Vi har treninger for nybegynnere og viderekommende. Om du er ute etter å presse deg til det maksimale eller om du vil være med som en mosjonist så har vi tilpasset treningsøkter til ulike nivåer.

Dersom du kunne tenke deg å begynne med orientering kan du trykke på knappen over og sende oss informasjon om deg selv!